חיפוש:   בכל האתר  בשמות הערכים  בקרדיטים     חפש  |  חיפוש תמונות בנושא:   חפש
   מפת האתר  |   כרגע באתר: 176 מבקרים   |  כניסה לדף האישי    
עורך: דייויד סלע
דבר העורך כתבו לעורך
| עמוד הבית | מי אנחנו | מרכז מידע לגולש | על נוסטלגיה ורטרו | קרדיטים | צרו קשר | גולשים כותבים
 

+   אביזרים וחפצים
+   אוספים ותחביבים
+   אז - וכעת
+   אירועים ושנים
+   ארכיון האישים
+   ארכיון הוידאו
+   ארכיון הישראליאנה
+   ארכיון הכרזות
+   ארכיון המצגות
+   ארכיון הקול
+   אתרי נוסטלגיה
+   בידור ופנאי
+   בקיבוץ
+   בריאות, טיפוח וניקיון
+   בשכונה
+   בתים ומבנים מספרים
+   גלויות בולים וסמלים
+   דירה ובניין
+   היום בהיסטוריה
+   המקום בו גרנו
+   העפלה ועליות לא”י
+   חג ומועד
+   טלוויזיה ורדיו
+   ילדות נשכחת
+   לבוש אופנה והנעלה
+   מוזיקה שיר וזמר
+   מזון ומשקה
+   משחקים וצעצועים
+   מתחם מורים
+   נוסטלגיה בצה”ל
+   ספורט
+   ספרות נוסטלגית
+   עבודה ומלאכה
+   פוליטיקה ובחירות
+   רדיו נוסטלגיה
+   רכב ותחבורה
+   רשת חברתית
+   שונות
+   שירותי גולש
+   שפה עברית
+   תיאטרון עברי
+   תקשורת מדיה ופרסום

האתר מוקדש לזכרו של
 יוסי פשרמן (פשי) ז"ל
2003 – 1954

מעל ל - 1100
סרטוני וידאו נוסטלגיים
בארכיון הוידאו שבאתר

יום העצמאות ה-7
 

הצוללת דקר
 

תל אביב הקטנה
 
 
תוכניות טלוויזיה

רואים 6/6הרשמו חינם ל"כובע טמבל – שבועון לנוסטלגיה והיסטוריה ישראלית"
שתף 

 

רואים 6/6 (רואים שש שש) הייתה רצועה יומית אינטראקטיבית לילדים ונוער ששודרה בישראל בטלוויזיה החינוכית (הערוץ הראשון) משעות הבוקר עד אחר הצהריים בכל קיץ החל משנת 1987 ועד שנת 1992. בין מנחי התוכנית היו: קובי מידן, ארז טל, מרב מיכאלי, אורלי יניב, גיל קומר, עודד מנשה, רון לוינטל ויאיר ניצני.

במסגרת הרצועה התארחו אמנים ישראלים מובילים, שודרו אירועי ספורט, וידאו קליפים וסדרות רכש טלוויזיוניות שונות שנבחרו באמצעות משאלים טלפוניים או דרך משלוח גלויות על ידי הצופים (לוח השידורים נבנה בעצם על ידי הצופים בבית).

רבות מהסדרות ברצועה זכו עם השנים למעמד של סדרות פולחן, בין השאר משום שבמשך שנים רבות הן הוקרנו בשידורים חוזרים במהלך חופשות הקיץ.

בין תוכניות הילדים ברצועה שודרו "הלב", "נילס הולגרסון", "פינוקיו" ועוד.

בין סדרות הרכש ברצועה שודרו: "ילד הקראטה", "בועות", "שלגיה במאה העשרים", "אלף","משימה בלתי אפשרית", "צמד לעניין", "קאטס והכלב", "ילדת הפלא", "האסיר", "מסע בין כוכבים: הסדרה המקורית", "חץ וקשת", "מנהרת הזמן", "ג'ק הולבורן", "דיק טרפין", "בנות המזל", "איים אבודים", "החמישייה הסודית" ותוכניות רבות נוספות.

בין סדרות המקור ברצועה שודרו: "קרובים קרובים" ו"רגע עם דודלי".

הרצועה הכילה גם פינה שנקראה "כבלים על הגל", שבה נהגו לשדר פרקים בודדים מתוכניות רכש נבחרות ששודרו באותה העת רק בערוצי הכבלים (בערוץ 3 ובערוץ 6), כגון: "מרפי בראון", "פרקר לואיס" ו"בוורלי הילס 90210".

במסגרת התוכנית הופקו גם חולצות של התוכנית, אשר חולקו לצופים, וחוברות של התוכנית, אשר נמכרו בחנויות הספרים. הן בחולצות והן בחוברות הופיעה דמות בשם "חופשוש" בעלת מראה חייזרי – ראש צר בצבע ירוק, אף אדום גדול ועגיל.
רחוב סומסוםהרשמו חינם ל"כובע טמבל – שבועון לנוסטלגיה והיסטוריה ישראלית"
שתף 

"רחוב סומסום" היא תוכנית טלוויזיה חינוכית לילדים לגילאי הגן והיסודי.
מקור התוכנית בארצות הברית בתוכנית ששמה Sesame Street, וגרסאות מקומיות שלה הופקו במדינות רבות בעולם, לרבות ישראל.

התוכנית הועלתה בארצות-הברית על מנת ליצור אצל הילדים מיומנויות חברתיות ולימודיות, כגון שילובם של ילדים ממוצאים אתניים שונים וצמצום פערים, כיבוד האחר והקניית הרגלי קריאה. היא נסובה סביב שכונה בה כולם היו עוזרים לכולם, ומדי פעם הוספו מערכונים שלא מתוך השכונה, כמו קטעי הבובות של ג'ים הנסון: "אריק ובנץ","מר סופר הסופר","קרמיט הצפרדע" ועוד.

סדרה זו שמנתה כ - 200 פרקים הופקה ושודרה בין השנים 1983- 1986 בטלוויזיה החינוכית, וזכתה מיד להצלחה עצומה בקרב ילדי הארץ. מערכוני הבובות נלקחו מהתוכנית האמריקאית ודובבו לעברית (כך גם בסדרות הבאות ובסיפורי סומסום), אך כל יתר ההפקה הייתה ישראלית למהדרין: התוכנית התמקדה ברחוב שכונתי שבו שיחקו יחד ילדים ומבוגרים, נוספו קטעי קישור מקוריים בהם ילדים ישראליים הציגו את הווי חייהם ועוד. את תפקיד הדמות הגדולה שיחק קיפוד גדול, בשם "קיפי בן קיפוד", אותו גילמה שרי צוריאל ועיצב האומן אבנר כץ (ששיחק בסידרה את אבנר).

לאחר מכן הוכנסה הבובה "מוישה אופניק", שהייתה בעלת אופי שונה לגמרי מקיפי החמוד והתמים. מוישה אופניק היה פרחח והרבה להתלונן ולהציק לסובבים אותו, אך גם הוא התחבב במהרה על הילדים.השכנים ברחוב הם אבנר וחנה שהיו בעלי בית הקפה הסמוך למחילה של קיפי ולאחר שעברו לגור בעיר אחרת החליף אותם בקפה גבי (גבי עמרני).

מול בית הקפה התגוררו מיקי (מיקי קם) ונתן (נתן דטנר). מול נתן גרה השכנה המבוגרת יונה (יונה עטרי).ממול דירתה של יונה ישנה החנות של שמיל (שמואל שילה),שהיא חנות לצורכי בניין וחשמל ומיקי עובדת בחנות הזו ביחד עם שמיל. מדי פעם ביקרו בשכונה גם אלברט (אלברט אילוז) טיפוס תמהוני ובעל מבטא צרפתי שנהג להתייעץ עם קיפי על "מה עליו לעשות", סלים (סלים דאו) שהסביר לילדי השכונה בחביבות רבה על פירוש מילים בערבית, ואורחים שונים בהופעות אורח כמו: צמד הדודאים, חיים משה, גידי גוב, רותם אבוהב ועוד רבים.

בעקבות הצלחתה של הסידרה שווקו לציבור מוצרים רבים הנושאים את סמלי הסדרה בין השאר: תקליטים של שירי ומערכוני התוכנית, בובות בדמות קיפי בן קיפוד, ציוד בית ספרי, ביגוד, מצעים למיטה וכמובן הוחדרה לתודעה אופנת "נעלי קיפי" - נעלי-בית חומות שאמנם היו קיימות לפני כן, אבל המושג "נעלי קיפי" נדבק אליהם מאז ועד היום.

התוכנית שודרה בשידורים חוזרים רבים עד לשנת 1996.

 

שיר הנושא של "רחוב סומסום" - ע. מוהר / י. רכטר,  בוצע ע"י גידי גוב, יוני רכטר, דפנה ארמוני ומזי כהן:
"...מן האבן והמים / הרחוב עולה / אל השמש / ובינתיים / האוויר מלא / דבש וסביונים / וילד מגלה פתאום / וקצת לא מאמין / שיש רחוב כמו סומסום... / סום ובשום הוא קסום ונפלא...".

 
ריצרץ`הרשמו חינם ל"כובע טמבל – שבועון לנוסטלגיה והיסטוריה ישראלית"
שתף 

ריצ'רץ' היא תוכנית טלוויזיה ישראלית לילדים, אשר שודרה בין השנים 19761980 בשחור לבן.
התוכנית הייתה פורצת-דרך בישראל בהיותה התוכנית הראשונה שהוגשה והונחתה על ידי ילדים למען ילדים. כפי שאומר שיר-הפתיחה המוכר: "חידונים, ציורים, מכתבים ושירים, שכתבנו לבד ונגיש פה מיד".


התוכנית כללה מערכונים ושירים לצד כתבות רציניות יותר וגם שיחות בעניינים שונים הנוגעים לילדים בגילאי ביה"ס היסודי וחטיבת-הביניים בדרך-כלל. המנחים היו כמעט כולם ילדים מירושלים, בגילאי 10- 11.
היו שני צוותים של מנחים: הראשון, והזכור יותר בדרך-כלל, הגיש את התוכנית בין השנים 1976 – 1978, והצוות השני פעל בין השנים 1978 – 1980. 2 תקליטים (אחד לכל עונה ששודרה) יצאו עם לקט שירים שבוצעו בתוכנית.

היו אמנם מבוגרים בצוות התוכנית, אך הם נותרו תמיד מאחורי הקלעים: צלילה רוז, שהפיקה את התוכנית; תלמה אליגון, שכתבה או עיברתה את רוב השירים; נפתלי וגנר, האחראי המוזיקלי, שכתב והלחין שירים רבים לתוכנית; וגבי אלדור, הכוריאוגרפית של התוכנית (אשר בתה הייתה אחת המנחות בצוות השני).

 


לשמיעת פתיח התוכנית
רכבת ההפתעותהרשמו חינם ל"כובע טמבל – שבועון לנוסטלגיה והיסטוריה ישראלית"
שתף 

אנא שלחו אלינו חומר בנוגע לערך זה.
שביל באמצע שביל בצדהרשמו חינם ל"כובע טמבל – שבועון לנוסטלגיה והיסטוריה ישראלית"
שתף 

 

שביל באמצע שביל בצד הייתה תוכנית טיולים ששודרה בטלוויזיה החינוכית בין 1986 ל-1990.

כל פרק התמקד באתר אחר בישראל. ראשיתו של הפרק בקליפ שצולם באותו אתר, בו הופיעו זמרים מתחלפים. בהמשך, סייר באתר ספי בן-יוסף, ונתן הסברים אודות האתר. לעתים, נלווה אליו יאצק, דמות שגילם שלמה בר-אבא בפינת הטיולים של התוכנית "זהו זה!". בפרקים מאוחרים יותר התלווה ליאצק רובוט בשם פיצי. לעתים נלוו לבן-יוסף שחקנים ובדרנים נוספים.

בין הזמרים ששרו משיריהם בתוכנית: בני ברמן (בנחל עמוד), סי היימן (בנהר הירדן), עפרה חזה (בעין פשחה), ורדינה כהן (בנחל תנינים), אושיק לוי (בקיסריה), דורון מזר (בעכו), משינה (בממשית) ועוד.

  

בקרו בעמוד הפייסבוק של אתר נוסטלגיה אונליין
שושלתהרשמו חינם ל"כובע טמבל – שבועון לנוסטלגיה והיסטוריה ישראלית"
שתף 

שושלת (באנגלית: Dynasty) היא סדרת דרמה עלילתית אמריקנית מסוגת אופרת סבון, אשר שודרה בישראל בשנות השמונים בערוץ 1 בימי ראשון בשעה 21:30:

העונה הראשונה נפתחת בהכנות לנישואי בלייק קרינגטון (המגולם על ידי ג'ון פורסיית'), בעל חברת הנפט "דנוור קרינגטון", לקריסטל גראנט ג'נינגס (לינדה אוונס) שעבדה כמזכירה אצלו. בלייק הוא איש עסקים מחוספס וממולח, בעוד קריסטל היפה, התמימה וטובת הלב היא צעירה ורגישה ממנו. הכניסה לעולמם של הקרינגטונים לא קלה עבורה, והיא נאבקת בקושי רב על מקומה כגברת האחוזה ומנסה להתגבר על "קשיי קליטה" רבים.

לבלייק קרינגטון שני ילדים מנישואיו הראשונים: סטיבן (אל קורלי, שמוחלף בהמשך הסדרה בשחקן ג'ק קולמן) ההומוסקסואל, ופאלון (פמלה סו-מרטין, שמוחלפת בהמשך הסדרה על ידי השחקנית אמה סאמס), ילדת שמנת מפונקת ומשועממת שמתקשה להסתיר את קנאתה בנישואיו החדשים של אביה. פאלון מנהלת רומן סודי עם מייקל, נהג המשפחה. במקביל, על מנת להציל את אביה ממשבר כלכלי, היא מבטיחה ליריבו העסקי של בלייק, נשיא חברת "קולביקו" ססיל קולבי (לויד בוכנר), כי תינשא לאחיינו, ג'ף קולבי (ג'ון גיימס), בתנאי שססיל יסייע כלכלית לאביה. פאלון וג'ף מתחתנים.

בהמשך הסדרה מתגלה, כיאה לאופרת סבון, כי לבלייק שני ילדים נוספים, אמנדה (קתרין אוקסנברג) ואדם (גורדון תומפסון).

בנוסף, העונה הראשונה מציגה את סיפור משפחת בלייזדל: מת'יו בלייזדל (בו הופקינס), מאהבה הראשון של קריסטל, שעובד כגאולוג אצל בלייק בחברת "דנוור קרינגטון", אשתו קלודיה (פמלה בלווד), שהשתחררה מבית חולים פסיכיאטרי, וביתם לינזי (קטי קורצמן), שסובלת מהנישואים העגומים של הוריה.

במהלך העונה הראשונה חושד בלייק כי אשתו הטרייה קריסטל מנהלת רומן עם מת'יו בלייזדל.

כמו כן, בלייק מוטרד מפרשיית האהבים של בנו סטיבן, ובסערת רגשות הוא הורג את מאהבו של סטיבן, ובעקבות זאת מועמד לדין.

במשפט הרצח חושפת קלודיה בלייזדל את העובדה שניהלה רומן עם סטיבן. בתגובה, לוקח בעלה מת'יו את ביתם לינזי ועוזב את דנוור. בעונה השנייה מתברר כי השניים נהרגו בתאונת דרכים (מת'יו "קם לתחייה" בעונה מאוחרת יותר כאשר הוא חוזר לדנוור על מנת לחטוף את קריסטל אהובתו. הוא מחזיק את בני משפחת קרינגטון כבני ערובה - ובסוף נדקר למוות על ידי סטיבן).

בפרק האחרון של העונה הראשונה נכנסת אישה מסתורית עם כובע ענק ומשקפי שמש לבית המשפט להעיד נגד בלייק במשפט הרצח. מתברר שמדובר באלקסיס קרינגטון (ג'ואן קולינס), אשתו הראשונה של בלייק, ערמומית, אלגנטית ונחשקת, שבה לדנוור על מנת לנקום בבלייק על שגירש אותה מהעיר, התגרש ממנה והרחיק אותה מילדיה האהובים.

בראשית העונה השנייה מעידה אלקסיס נגד בלייק. היא עוברת לגור בסטודיו שבבעלותה בתוך אחוזת קרינגטון ומתחתנת עם ססיל קולבי על מנת להתנקם בבלייק. לאחר מותו של ססיל (בזמן חתונתם בבית החולים) הופכת אלקסיס לאשת עסקים שכל יעדה להפיל את בלייק ואת האימפריה הכלכלית שבנה. מאז ועד סוף הסדרה ממררת אלקסיס את חייו של בלייק, מתקוטטת עם קריסטל ומתחתנת עם מספר לא מבוטל של גברים.
שחק אותההרשמו חינם ל"כובע טמבל – שבועון לנוסטלגיה והיסטוריה ישראלית"
שתף 

שעשועון בתחילת שנות השמונים בהנחיית דודו טופז.

בשעשועון ישבו זו מול זו דמות מפורסמת ודמות לא ידועה שהתחרו ביניהם.
בין כל זוג מתחרים היתה טלוויזיה קטנה, שהקרינה מושג מסויים או פתגם, ועל אחד מבני הזוג להעביר לבן זוגו את אותו מושג/פתגם באמצעות פנטומימה או ברמזים וורבליים במהירות.
כל תשובה נכונה מזכה אותם בנקודות. בסוף התוכנית הזוכה היה ניגש לפירמידה שמציעה 1000 שקלים (אז שקלים ישנים) לכל הפותר אותה בזמן קצוב.
הפירמידה כללה נושאים ספציפיים למשל "סוגים של כלי עבודה" ועל הבן זוג המפורסם להעביר לפרטנר הלא מפורסם באמצעות מילים/שמות כלי עבודה בכדי שהמתחרה יוכל לדעת את המכנה המשותף.
שישאר בינינוהרשמו חינם ל"כובע טמבל – שבועון לנוסטלגיה והיסטוריה ישראלית"
שתף 

תוכנית טלוויזיה לבני - נוער, ששודרה בשנות ה-80 בערוץ הראשון של הטלוויזיה הישראלית.

התכנית
כללה מערכונים ושירים סביב נושא. המנחה, דורון נשר, שוחח עם אורחים מוזרים ומשונים, שהביעו את דעותיהם המלומדות אודות שיעמום, שקרים, אהבה או משפחה.

בין השחקנים המזמרים יכולנו למצוא את מאיר סוויסה הוותיק, אך גם את ג'ילבר שבא ודורין כספי, שהיו קצת פחות מוכרים לקהל הרחב.

לעונה השנייה הצטרפו השחקנית איריס בן - דוד והזמר מאיר בנאי. בפינה "קרובים זה לא פיקניק", התארחו בני - משפחה אחת, שנבחנו על פרטים הקשורים לקרוביהם. יקיר אביב מרשת ג', באותה תקופה סטאר של ממש, קיבל פינה קבועה משלו, בה לימד פטנטים לשימוש יומיומי, תוך שהוא לבוש בכובע של טייס.

בין השירים וקטעי האולפן, עקבנו אחרי שיחות הסלון של שני אחים, שהגיבו על המתרחש בתוכנית. את האחות גילמה הילדה צליל שלח ז"ל, לפני שנהרגה בפיגוע בראס - בורקה שבסיני. את שיר הפתיחה שר אושיק לוי.

 

 

 
שכונת חייםהרשמו חינם ל"כובע טמבל – שבועון לנוסטלגיה והיסטוריה ישראלית"
שתף 

הילדים משכונת חיים הייתה סדרת טלוויזיה מקורית לילדים שהופקה בטלוויזיה החינוכית בשנים 1974 - 1978, בתקופה בה זו שידרה עדיין בשחור לבן בלבד, ושודרה בשידורים חוזרים לאורך שנות השמונים.

הסדרה נכתבה על ידי יוסי אלפי ובויימה בידי חיים שירן, ששון חי ואליק ותיקאי.
מטרתה הייתה להסביר מושגי לשון ואת חשיבות התקשורת הבין אישית.
מטרה סמויה הייתה, ליצור עבור ילדים מעדות המזרח ומהשכונות אובייקט הזדהות טלוויזיוני. כך, התוכנית התמקדה בחיי שכונה ישראלית, עם ילדים בעיקר מבני עדות המזרח ומשפחותיהם ועם מדריך נוער שכונתי (ששון גבאי). פתיח התוכנית תיאר גם הוא את השכונה: "זו לא שכונת פאר, זו לא שכונה של עוני, ויש בה ילדים כמוך וכמוני" (טהר לב/ רייזמן).
התוכנית נתנה גם במה לאמנים צעירים המייצגים את הקול המזרחי: הפעם הראשונה בה עפרה חזה הופיעה בטלוויזיה הייתה בתוכנית זו ב"שיר הפיסוק".
בין הקטעים הזכורים מהתוכנית: יוני לא אוהב את הקובה שאמו מכינה וכשהיא מזמינה אותו לראות כיצד היא מכינה אותו, ללא הועיל. הכבאי אישוני שלא ממש ממהר לצאת לכבות שריפות ועוד.
בתוכנית השתתפו השחקנים רחל אטאס, אריה אליאס, ז'אק כהן, יעקב בודו, אבנר חזקיהו, ששון גבאי, אבינועם מור-חיים, יצחק חלוצי ושחקנים ילדים.
לסידרה הופקה בשנת 1979 תוכנית המשך, "מסיפורי השכונה", אשר זכתה להצלחה פחותה ושודרה רק בשני סבבים. בסדרה זו השתתפו רק חלק משחקני הסידרה המקורית. תוכנית זו התמקדה בסיפורי ומנהגי העדות השונות.

שלוש ארבע חמש וחציהרשמו חינם ל"כובע טמבל – שבועון לנוסטלגיה והיסטוריה ישראלית"
שתף 

שלוש ארבע חמש וחצי, הייתה תוכנית טלוויזיה מקורית לילדים ששודרה בין השנים 1980 - 1986 בערוץ הראשון.

בפתיח התוכנית הוצגה תיבת נגינה גדולה שבה נעות דמויות שונות של חיות וליצנים.
במרכז התוכנית, עמדו הבובות צ'ומפי (שמעון כהן) ואינשם (עמי ויינברג).
את שתי הבובות ליוו המנחים ששי קשת, יונה אליאן, נירה עדי, רינה רוזנבאום, שרי צוריאל וישראל גוריון.

בתוכנית הוצגו סיפורים שסיפרו המנחים לשתי הבובות, רובם היו אגדות וסיפורי עם מוכרים כגון: "עוץ לי גוץ לי", "סינדרלה", "נסיך צפרדע" ורבות אחרות. סיפורים אלו הומחזו בעזרת תלבושות ותפאורות מושקעות, כשהמנחים משחקים את תפקידי הדמויות הראשיות. בתוכניות שהוקדשו לחגים הומחזו גם סיפורים של סופרים יהודיים, למשל "טופל'ה טוטוריטו" מאת שלום עליכם ו"העושה נפלאות" מאת י"ל פרץ.
לאחר הצגת הסיפורים דיברו המנחים עם שתי הבובות ושרו שירים.

לשמיעת פתיח התוכנית

 

 

 

 
שלושה בדירה אחתהרשמו חינם ל"כובע טמבל – שבועון לנוסטלגיה והיסטוריה ישראלית"
שתף 

שלושה בדירה אחת הייתה סידרת מצבים מצחיקים הקשורים למגורים בדירת סטודנטים עם 3 שותפים. שתי בחורות: השחרחורת "החכמה, הבלונדינית הטיפשה והבחור החתיך. בעל הבית היה איש קטן, רזה, מבוגר ומעצבן עם אישתו ה"פולניה
שמיניות באווירהרשמו חינם ל"כובע טמבל – שבועון לנוסטלגיה והיסטוריה ישראלית"
שתף 

 

שמיניות באוויר הייתה תוכנית טלוויזיה ששודרה בערוץ הראשון בין 11 בנובמבר 1981 ל-1988. היא שודרה אחת לשבוע בשעות אחר הצהריים בימי רביעי, כתוכנית מגזין לבני נוער, בהנחייתו של דליק ווליניץ, והיו בה גם פינות בהנחייתם של שירה גרא, אייל גפן וצמד הקוסמים צ'יקו ודיקו.

אחד מסמליה היה כלבו של ווליניץ, טוליפ, כלב מעורב מסוג רועה גרמני-קולי ששהה לצדו באולפן במהלך השידורים. ב-1986 הוחלף טוליפ עקב גילו המתקדם בכלב אחר, טנגו, שהוצג כ"בנו". ווליניץ העיד כי נוכחותו של הכלב לצדו הרגיעה את בני הנוער והילדים שהתארחו באולפן, וסייעה להם להיפתח בפניו בראיונות‏.

לאחר ירידתה של התוכנית, ב-1988, הוחל בשידור מגזין הנוער תוססס.

לשמיעת פתיח התוכנית

 
הצטרפו אלינו גם בפייסבוק
עדכונים - בלוגים - אירועים - אלבומי תמונות - סרטונים נדירים


שלח דף זה לחבר תגובות, הערות, והוספת מידע, מושגים ונושאים למנוי חינם על מגזין הנוסטלגיה"כובע טמבל" הוסף למועדפיםכל הזכויות שמורות © לאתר נוסטלגיה אונליין ו/או לבעלי התכנים, הדימויים והתצלומים.